Sperm Donasyonu Donörleri Nasıl Seçilir?

Sperm donasyonu gebeliğe yardımcı tedaviler kategorisi altından dünya genelinde  sunulan bir tedavi seçeneğidir.

Yıllarca uğraştığı halde bir türlü bebek sahibi olamayan çiftlerin erkek kaynaklı problemlerinde tercih edilen bir yöntem olarak biliniyor. Bu açıdan bakıldığında erkeğin gebelik oluşturmaya yetersiz kalması ve bunun çeşitli yöntemlerle ortadan kaldırılamaması durumunda tercih edilen bir yöntem olduğu görülecektir.

Tedavi seçeneklerinin iyi düzeylerde olması ve üst düzey kalitelere sahip olması Kıbrıs’ı tercih edilebilir yapmakta. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak faaliyet gösteren pek çok kurum seçeneği olacağını söyleyebiliriz. Kurum seçeneklerini gözden geçirmeden önce iyi bir araştırma yapmış olmanız sizleri en iyi seçeneklerle karşılaştıracaktır. Modern imkanlar elde etmek istiyorsanız; modern merkezlerde tedavinizi yaptırmalısınız. Herkes için özel imkanların sunulduğu Kıbrıs’ta herhangi bir tüp bebek ve alternatif tedavinin en iyisi ile karşılaşacaksınız çünkü; Kıbrıs bu alanda iddialı olduğunu yıllardır kanıtlamıştır. Yumurta donasyonu, cinsiyet seçimi gibi pek çok tedavi ve seçeneğin sunulduğu Kıbrıs’ta hiçbir sınırlama ile karşılaşmayacaksınız. Doğru yerde doğru zamanda yaptıracağınız tedavilerin büyük ihtimalle gebelikle sonuçlanacağını aklınızdan çıkarmayın ve bu konuda hassasiyet gösterin. Kıbrıs tüp bebek alanında gerçekten ileri düzeyde teknolojiye sahip merkezleri bünyesinde barındırıyor. Bu merkezler bünyesinde uygulanan her türlü tedavinin başarıya ulaşabilmesi adına iyi bir seçim yapmanız ve bu doğrultuda hareket etmeniz şart. Kıbrıs dünya genelinde gidebileceğiniz en iyi imkanlara sahip bölge olarak biliniyor. Bu yüzden; tedavinizi başlatacağınız, devam ettirebileceğiniz bir bölge olmaktan çok daha öte niteliklere sahip.

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen alanında uzman bir doktor olarak sizleri bekliyor olacaktır. Bugüne kadar yüzlerce hastasına yardımcı olmuş olan uzman doktorun sizinde probleminize bir çözüm bulacağından emin olabilirsiniz. Yıllardır kendi alanında yeterince bilgi ve birikime kavuşmayı başarmış bir doktor. Merkezlerin Danimarka, Amerika gibi noktalarla anlaşmalı oldukları ve sperm, yumurtalık gibi taleplerini bu tarz noktalarla elde ettiklerini söylemek mümkün. Kısırlık nedeniniz ne olursa olsun mutlaka bir tedavi seçeneğinin bulunacağını aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor. Doğru yerde doğru zamanda problemleriniz tek tek ortadan kaldırılarak gebelik yolundaki engeller ortadan kaldırılmış olur.

yok