whatsapp

Tüp Bebek Tedavisinde Birinci Aşama

Tüp bebek tedavisi 6 aşamadan oluşan ve ortalama bir hafta süren bir tedavi yöntemidir. Tedavinin amacı çocuk sahibi olamayan çiftlerin çocuk sahibi olabilmesidir. Bu sebeple tedaviye başlamadan önce sorunun hangi bireyde olduğunun anlayabilmek adına testler yapılması gerekir. Bu testler sonucunda yumurtaların ve spermlerin yoğunluğuna ve sağlık durumuna göre sorunun hangi bireyden kaynaklandığı tespit edilir.

Kıbrıs’ta tüp bebek merkezleri 6 aşamadan ilk aşamayı sadece bu evreye ayrılırlar. Bu evrede anne ve baba adayı sorunun hangisinde olduğunu görmek adına testlere alınır ve bu sırada aynı zaman da süreç için bilgilendirilirler. Kıbrıs tüp bebek merkezi açısından şanslı bir ülkedir. Dünyaca ünlü bir çok uzmanımız çalışmalarına Kıbrıs’ta devam etmektedir bu sayede de Kıbrıs tüp bebek tedavisi açısından oldukça gelişme imkanı bulmuştur. Aynı zamanda hükümetin de tıbbın gelişimden olan destekleyici tutumu bu bölgede ki gelişimi daha fazla arttırmıştır.

Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi fiyatları hizmet kalitesine oranla oldukça uygundur. Bir çok son teknoloji alet ve bilimin son keşifleri bu tüp bebek merkezlerinde kullanılır.

yok