whatsapp

Sperm Donasyonu Global Anlamda Yapılıyor mu?

Sperm donasyonu global anlamda yapılan bir tedavi şekli olsa da ülkemizde uygulaması yapılan bir tedavi değildir. Ülkemiz insanının pek çoğunun sıcak bakmadığı bir tedavi de olsa zaman zaman pek çok çiftin ihtiyaç duyabildiği dikkat çekmekte. Kıbrıs’ta, Avrupa ülkelerinde ve dünyanın birçok ülkesinde geniş bir özgürlük içerisinde yararlanabileceğiniz tedavinin gerçekten iyi düzeylerde olması önemli. Modern dünyaya yakışır merkezlerde yapılacak tedavilerin başarı oranları kısıtlı imkanlara sahip merkezlerde yapılan tedavilere göre çok daha üst düzeylerde olacaktır.

Yumurta donasyonu gibi alternatif tedavilerinde Kıbrıs tedavi seçenekleri arasında bulunduğunu ifade etmekte fayda görüyoruz. Dünya ülkelerinin bir kısmında yasak olan cinsiyet seçiminde dahi herhangi bir sınırlama ya da yasak ile karşılaşmayacağınız Kıbrıs tedavi olacak olan çiftlerin kendi inisiyatifine tüm durumu bırakıyor. Bu da çiftlerin beklentileri arasında bulunuyor. Bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin kendi kararlarını kendileri vererek diledikleri gibi hareket etmeleri en doğal hakları. Yıllardır bebek sahibi olamamanın huzursuzluğu içerisinde yaşayan çiftlerin bir de yasak ve engellemelerle karşılaşması pek de hoş karşılanmamakta. Modern anlamda dikkat çeken pek çok imkanın sunulduğu Kıbrıs tüp imkan ve olanakları ile çiftleri bekliyor. Her yıl Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden, ülkemizden kısacası dünyanın her yerinden tüp bebek ve diğer tedaviler için gelen binlerce çiftin Kıbrıs’ı yıldızı parlayan bir bölge haline dönüştürdüklerini söylemek mümkün. Onun öncesinde Kıbrıs tüp bebek alanında yıldızını parlatmıştır. Buna bağlı olarak da pek çok insan bu bölgeyi tedaviler için tercih etmiştir. Kıbrıs tüp bebek merkezi seçeneklerini baştan sona inceledikten sonra hareket etmek yerinde olacaktır. Başarılı bir tedavinin ardından bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin Kıbrıs’ta yapabilecekleri pek çok seçenek bulunuyor. Önceleri çok fazla olmayan tüp bebek merkezleri son yıllarda onlarca sayı ile ifade edilmeye başlanmıştır.

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen bu alanda gerçekten önemli isimlerden. Eşinizle birlikte gideceğiniz Kıbrıs’ta eşsiz tedavi seçenekleri ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Modern dünyamız her türlü rahatsızlık ve hastalık için gerçekten sıra dışı bir konuma ulaşmayı başarmıştır. Bu yüzden de tercih edilmekte. Kıbrıs’ta iyi bir merkezde göreceğiniz tedavilerin sonuçlarından gerçekten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik Avrupa ülkelerinde sunulan tedavilerin kalitesini çok daha uygun fiyatlara elde etmenin tadını çıkaracaksınız. 

yok