Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hizmetleri

Dünya genelinde yüz binlerce çiftin hayatlarının bir döneminde çocuk sahibi olamama problemleri ile karşı karşıya kaldıkları görülmekte. Evliliklerde bu tarz problemlerin ilk zamanlarda kendisini çok hissettirmese de zaman içerisinde çok ciddi boyutlara ulaşabildiği görülmekte. Hiç şüphe yok ki evliliklerin meyvesi durumunda olan çocukların zamanında gelmemesi aile içinde problemlere neden olacaktır. Hal böyleyken insanların gelişmiş tedavi yöntemlerinden yararlanma istekleri gün geçtikçe artmakta.

 

Ülkemiz başta olmak üzere hemen her dünya ülkesinde tüp bebek yöntemi, donasyonlar, cinsiyet seçimi ve çok daha fazlası uygulanıyor ancak; bunların içerisinde bazı bölgeler var ki; insanların öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Kıbrıs tüp bebek tedavisinde dünya ülkeleri ile rekabet edebilecek kapasiteye ulaşmıştır. Dünya genelinde bu alanda konulan birtakım yasakların bu alanında uzmanlarının Kıbrıs’a yerleşmesine dolayısıyla buralardan hizmet vermesine neden olmuştur. Öte yandan; tedavilerin hiçbir kısıtlama ile karşılaşmaması zaman içerisinde dünya ülkelerinde geri kalınırken Kıbrıs’ta ilerlemesine neden olmuştur. Kıbrıs tüp bebek merkezi seçenekleri bünyesinde her türlü tedavi yöntem ve işleminin yapıldığını ilave etmekte fayda görüyoruz. Gün geçtikçe gelişen teknolojinin yansımalarını tibbi tedavilerde görebilmekteyiz. Uygulanan yöntemlerin tamamının bilimsel verilerle kanıtlanmış güvenilir yöntemler olduğunu da ilave etmek isteriz. Gerçek anlamda güvenilir tedavi yöntemlerinin uygulandığı Kıbrıs’ta yüzlerce uzman sizleri bekliyor olacak. Ülkemize yakın bir konumda olması ülkemizde çocuk sahibi olamamış çiftlerin hızla Kıbrıs’a gitmelerine de neden olmuştur. Kıbrıs’ta aylar boyu kalmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değil. İzinlerinizi ayarlayın ve randevunuzu ayarlayarak ilk uçakla Kıbrıs’a gidin.

Kıbrıs’a gittiğinizde gözü kapalı güvenebileceğiniz bir uzman arıyorsanız; Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen sizler için uygun olacaktır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı alanında yıllardır gördüğü eğitimi tecrübeleriyle pekiştirmesi ve altına imzasını attığı onlarca çalışması gerçekten alanına ne denli hakim olduğunu gösteriyor. Yumurta donasyonu, tüp bebek, sperm donasyonu ve çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir merkezde faaliyet gösterdiğini söylemek mümkün. Bugüne kadar üst düzey hastane ve kliniklerde görev almış olan uzman doktorun sizler için bir çözümü mutlaka olacaktır.

yok