whatsapp

Kıbrıs Tüp Bebek Seçenekleri Ne Durumda?

Kıbrıs tüp bebek merkezi sayıları son senelerde gerekli düzeye ulaşmıştır.

Yaklaşık 5 sene öncesinde 10 sayısına ulaşamayan kliniklerin ihtiyaç sahibi insanlara fazla seçenekte bulunmuyorlardı ancak; son senelerde tüp bebek ve yardımcı tedavilerinde tercih edilen Kıbrıs şehri yoğun talepleri kaşılayabilmek için klinik sayılarını artırmıştır.

Kıbrıs ta ki merkezler yaptıkları başarılı tedaviler ile şehri markalaştırmıştır. Günümüz dünyasına yakışır şekilde son teknoloji ile tedavilerin uygulandığı Kıbrıs çiftler içinde bu hizmetleri alabilecekleri en uygun şehirlerdendir. Türkiyeden Kıbrısa gidecek çiftler için ulaşım ve konaklama konusunda bir sorunla karşılaşacaklarını düşünmüyoruz. Bir çok tüp bebek kliniği ziyaretçilerinin konaklama  durumu ile ilgilenmektedir. Kıbrıs, tüp bebek tedavileri bakımında günümüz ülkeleri açısında en gelişmişleri arasında yer almaktadır. Aklınıza gelebilecek tüm alanlarda sizlere tedavi ve çözüm sunmaktadır. Sperm donasyonu, Yumurta donasyonu, cinsiyet seçimi ve daha bir çok tedaviye Kıbrısın yasaları çercevesinde rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Kıbrısta hangi doktara güvenebiliriz sorusunun yanıtı ise, Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen açık ara farkla öne çıkmaktadır. 1994-2001 arası senelerde Cerrahpaşa İngilizce Tıp bölümünü bitiren uzman doktorumuz Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalını Araştırma Görevlisi olarak çalışmalar yürütmüştür. Doktorumuz bugüne kadar Van da Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İzmir’de özel kliniklerde, Ege Üniversitesi Hastanesi, HRS Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde uzun yıllar başarı şekilde tedaviler gerçekleştirip hizmet vermiştir. Kendi alanında yüksek bilgi ve deneyimlerine sahip uzman doktorumuz yardım almanız artık çok kolay. Kıbrıs ın merkezin de kendi kliniğinde muayene ve tetkikleri gerçekleştirip tedavilerii uygulayan doktorumuz sizlerinde tedavisini başarılı bir şekilde gerçekleştireceğinden şüphemiz yoktur.

yok