whatsapp

  Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi başarıyla gerçekleştirilen bir yöntemdir.

Tedaviyi düşündüğünüz tarihten 2 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Sperm Donasyonu Tedavisinde uygulanacak adımlar sırasıyla aşağıda belirtildiği şekilde gerçekleştirilmektedir:

  • Anne adayının tedavi süreci yumurta geliştirici enjeksiyonların kullanımı ile başlar, bu sürecin takibi ultrason kontrolleri ile takip edilir. Bu takip için merkezimize gelinmesine gerek yoktur, bulunulan şehir üzerinden bu işlemlerin gerçekleştirilmesi mümkündür.
  • Anne adayının enjeksiyon kullanım süresi yaklaşık olarak 15 gün boyunca devam eder, bu ilacın kullanım süresi bittikten sonra anne adayı yumurta toplama işlemi için merkezimize gelmesi gerekir. Baba adayının bu durumda merkezimize gelmesi gerememektedir. Yumurta toplama işleminden sonra anne adayı aynı gün içerisinde dönebilir. Yine istek doğrultusunda anne adayı yumurta toplama işleminden sonra transferin gerçekleşeceği güne kadar (2 gün sonra) Kıbrıs’ta konaklayabilir.
  • Yumurta toplama işleminden 2 gün sonra anne adayı transfer işlemi için merkezimize gelmelidir. Bu süreçte annenin hormon ilacı kullanması tavsiye edilmektedir. Baba adayının ise aynı gün merkezimizde bulunmasına gerek yoktur. Anne adayı transfer işleminin yapılmasından sonra dönüş yapması için bir sakınca bulunmamaktadır.
  • Transfer işlemi sonrasında anne adayı bulunduğu şehirden kanda gebelik testi yaptırabilir ve sonucu öğrenebilir. Transfer işlemi sonrasında anne adayı bazı hormon ilaçlarının kullanımını bir süreliğine devam ettirir. Bu sürecin işleyişi yine bulunduğunuz şehirden devam ettirilebilir. Bu işlemler için merkezimize gelmenize gerek yoktur.

Tedaviyi düşündüğünüz tarihin 2 ay öncesinde merkezimiz ile irtibata geçmeniz önerilmektedir

 

Sperm Donasyonu, Sperm Bağışı Fiyatı Ücreti/ Kıbrıs

 

KKTC Tüp Bebek Merkezleri

Bize Ulaşın →  

yok