whatsapp

Embriyo Donasyonu Fiyatları

Embriyo donasyonu fiyatı; Kıbrıs’ta merkezlerin yapmış oldukları hizmetlere göre değişken olup, 5,000 Euro ile 7,000 Euro fiyatları arasında değişmektedir.İlgili fiyatlara otel ve transfer fiyatları dahil yada değildir.

 

Embriyo Donasyonu nedir?

Embriyo donasyonu, erkek ve kadının üreme işlemini yapamaması ve tıp dilinde kısırlık oluşumundan kaynaklı durumda başvurulan tüp bebek uygulamasıdır. Embriyo donasyonu merkezimizde kişilere özel olarak yapılan işlem sonucunda başarılı olarak gerçekleşmektedir.

 

Kıbrıs Embriyo donasyonu işlemi nasıl yapılır?

Embriyo donasyonu işlemi hassas bir işlem olduğundan dolayı kadın için uygun ve sağlıklı yumurta donörü bulunması ile başlayarak erkek için ise Sperm bankasından kişinin fiziksel özelliklerini taşıyan donörün bulunması ile laboratuar ortamında bütün hastalıklardan arındırılmış olarak sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.Embriyo donasyonu işleminde kadın ve erkeğin donör seçimi işlemi aşağıdaki şekilde yapılmaktadır.

 

Embriyo donasyonu işleminde Kadın için Yumurta Donörü Seçimi
Embriyo donasyonu işleminde Kadın için Yumurta Donörü Seçimi, yaptıracak bayanın fiziki özelliğine ve kan grubuna uygun olarak seçilir.Yumurta donorü 20 ile 27 yaş aralığında, laboratuarda yapılan testler sonucunda sağlıklı ve doğurgan genç kişilerden seçilir.Titizlikle yapılan işlem sonucunda
laboratuar ortamında bütün testlerin yapılması ile kadına uygun olarak sağlıklı yumurtalar belirlenir.


Embriyo Donasyonunda işleminde Erkek için sperm donörünün seçimi

Erkek için sperm donörünün seçim işlemi seçilecek banka spermi ailenin talepleri doğrultusunda fiziksel özellikler ve kan grubu dikkate alınıp seçilerek yumurta donorünün yumurta bağış günü elde edilen yumurtalarla birleştirilmektedir. Sperm bankasından seçilen spermler Erkek adayın standartları göz önünde bulundurularak yurt dışında tüm testleri yapılmış, dölleme yeteneği çok yüksek, sayı, hareketlilik ve morfolojik olarak çok iyi standartta sağlıklı ve kaliteli numunelerdir.


Embriyo donasyonu İşlemi Öncesi Gerekli Testler:
Embriyo donasyonu tedavisi öncesi erkekden ve kadından istenilen testler aşağıdaki gibidir.
Erkek için Spermiyogram Analizi, Önceden Geçirilmiş ise TESE veya Mikro-TESE Raporu, FSH, LH, Testesteron hormon analizi ve HbsAg, Anti-HCV, HIV testleri istenmektedir.

Kadın için; Nörü LH, E2 ve PRL nin yanı sıra TSH, T3, T4, Açlık Kan Şekeri, Tam Kan Sayımı, HbsAg, Anti-HCV, HIV testlerinin yapılmalıdır. Rahim değerlendirme işlemi için Pelvik USG ve HSG Filmi çekilmelidir. 45 yaş ve üzeri anne adayları için Kardiyoloji ve Dahiliye uzmanlarından gebeliğine engel yoktur yazısı almaları zorunludur.


Kıbrıs’ta Embriyo transferi Tedavisi Aşamaları:
Transferi tedavi aşamaları Embriyo Doktorumuz Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen’in Kıbrısa gelmeden önce size özel olarak başlatacağı ilaç işlemi sonrasında Embriyo donasyonu için Kıbrıs’ta 3 gün kalmanız yeterli olacaktır.Yinede daha detaylı bilgi için doktorumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Embriyo donasyonu Tedavisinin Başarı Oranları
Kıbrıs tüp bebek merkezimizde Embriyo donasyonu işlemi diğer tüp bebek uygulamalarına göre başarı oranı yüksek bir tedavidir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kadın ve erkeğin embriyo tedavisi için donör seçim işleminden ve laboratuar ortamından yapıldığı için çok başarılı sonuç elde edilmektedir.Embriyo donasyonu tedavisinde yumurtalar sağlıklı ve doğurgan genç annelerden alınır. Spermler ise kalite oranı çok yüksek sertifikalı sperm bankasından alınır. Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağlen’in kadınlardan oluşan ekibi ile beraber merkezimizde bu işlem %87 başarı oranları ile yapılmaktadır.Konu ile alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorsanız telefon numaramızdan bizi arayarak veya aşağıda bulunan iletişim formundan bize yazabilirisiniz.

 

Yazı hakkında Kısa bilgi: Kıbrıs’ta Embriyo Donasyonu ve nakli fiyatları, embriyo donasyonu aşamaları nedir, kadınlar kulübü embriyo donasyonu yaptıranlar, kadınlar kulübü embriyo nakli yaptıranlar, kıbrısta embriyo donasyonu veya nakli yaptıranlar, 2018 embriyo donasyonu fiyatları, 2018 embriyo nakli fiyatları, 2019 embriyo donasyonu fiyatları, 2019 embriyo nakli fiyatları, 2018 kıbrısta embriyo donasyonu fiyatları, embriyo donasyonu yaptıran bayanlar,embriyo donasyonu yaptıran kadınlar,embriyo donasyonu başarı oranları, embriyo transferi fiyatları

 

Açıklama: Embriyo Donasyonu Fiyatları
Anahtar Kelime: Embriyo donasyonu fiyatları, Kıbrıs embriyo donasyonu,embriyo donasyonu yaptıranlar, kadınlar kulübü embriyo donasyonu, 2018 embriyo donasyonu fiyatları,2019 kıbrıs embriyo donasyonu fiyatları, embriyo nakli fiyatları, embriyo transferi fiyatları

yok